Srpen 2009

Dobrý den

29. srpna 2009 v 20:57 | Anny |  Denní zápisy
Ahojte, prominte, že jsem moc nechodím, ale snažím se nějak nemyslet na to kolik vážím a co za den s ním. Včera jsem třeba například bez výčitků měla snad po roce čokoládu. Kinder mnami.. Pak sem to spláchla vodkou a bylo mi krásně.. Ted už i piju bez výčitků, každý den pivíčko, nebo víno. A vlastně zatím ani nemám v plánu sem psát jídelníčky, protože se nechci zase dostat do toho stavu bezmocnosti a hlavně těch depek.. Toho se úplně bojím, už nikdy nechci žít v depkách a bejt uplně na dně... Chce to čas... Včerejsek byl úžasný, ale jen dokud se ten kluk neopil.. Proč jsou všichni kluci takový kokoti a prasata, když se vožerou no děs.. Nikdy jsem neožrala kluka.. Jsem byla tak nasraná, že jsem ho v půlce cesty zmlátila, protože mě nechtěl pustit domu. Prý nejlepší sex na jednu noc... uplně miluju.. jsem mu potom utekla.. Tak nevím jak to bude.. zítra za ním asi jedu.. Tak si vezmu něco dost tupýho a praštím ho pořádně do hlavy, aby se mu rozsvítilo..

Jsem zpátky a štastná

21. srpna 2009 v 20:55 | Anny |  Denní zápisy
Ahojte lidičky. Jsem zpátky :) Za tu dobu, co jsem tu nebyla se stalo strašně moc věcí. Byly, jak hrozně hezké, tak špatné, noční můry na které nikdy nezapomenu. Ale to je prostě život. Naučila jsem se brát všechno co mi život dává, ať už je to špatné nebo dobré. Všechno se děje z nějakého důvodu. Děje se to proto, protože se to prostě stát má, to je osud. A já stále říkám všechno zlé je pro něco dobré.Když jsem se vážila na dovolené, měla jsem vždy přes 50 kilo. Byla jsem z toho neštastná. Skoro jsem nejedla a váha nešla dolu.Pak se, ale stala jedna hrozná věc, na kterou nikdy v životě nezapomenu. Nebudu zde rozepisovat jaká, protože už jsem si zakázala na to myslet. Takže no a prostě jsem se z toho zhroutila tak, že mi bylo všechno najednou jedno. Byla jsem tak neštastná, tak bezmocná, že jsem si ještě večer dala v Autogrilu plněnej rohlík mozzarelou a rajčetem. A úplně bez výčitek, byla jsem prostě hotová. A ráno jsem si ho dala znovu.Byl totiž hrozně dobrý. Nějak jsem z té hrozné věci úplně přestala řešit hubnutí a víte, co jsem si úplně bez výčitek dala k obědu. Velkou porci hranolek se smažákem a tunu tatarky. A přitom jsem si řekla, už je mi jendo kolik vážím. Když jsem přijela domu, čekalo mě příjemné překvapení. Na váze se mi ukázalo 48 kilo. I po tom hrozně tučným obědě. Myslím, že je to všechno myšlenkově, kdybych se bála, že po něm přiberu, tak jsem po něm opravdu přibrala.... Ale jinak co jsem si ještě odnesla z téhlé nepříjemné záležitosti je to, že už mějídlo netrápí. Díky bohu jsem se naučila žít normálně a neřešit jídlo. Nekoukám na hodiny a neříkám si, ted je čas se najít, ted prostě musím a prostě jsem pořád myslela na jídlo, kdy si ho dám a kdy další. Ted už to tak není. Jim pouze, když mám hlad a jinak jídlo vůbec neřeším. Takže mi za den stačí třeba jen tři porce. A jsem spokojená. Nepřejídám se, jím zdravě... Ale stále se hrozně bojím, že ztloustnu, ale už si to spíše tak nepřebírám. Za poslední dny jsem měla jiné starosti a jiné myšlení, takže si říkám, že když budu jíst zdravě a nepřejídat se a hlavně mít pohyb, že nikdy nemohu ztloustnou... A ted vím, že nestát se na dovolené ta hrozná věc, která mě sice úplně odrovnala a napůl mi sebrala doposavadní život, tak bych na tohle nikdy nepřišla. A proto jsem ráda za všechny špatné i dobré věci...A ještě jsem se naučila pít kafe, kterého jsem se tak bála, že je tučný..A poslední věc, nějak jsem se odnaučila cvičit, ale přišla jsem na to, že hubnout jde i bez cvičení, takže proč se každý den trápit cvičením. Snažím se cvičit tedy už alespon ob den.
P.S.. Jsem štastná... začala jsem číst jednu knížku a pochopila jsem smysl života. Moje myšlenky jsou skutečností. Vím, že dokážu být čím chci, že dokážu všechno, co si přeji...Nebojím se... protože opravdu moje myšlenky jsou skutečnosti..
Takže tuhle knížku jen doporučuji. Za celý život jsem nepřečetla ani jednu knížku, ale tuhle čtu už po třetí... Takže opravdu zkuste jí... změní vám život od základů.
Napsala ji Rhonda Byrne a jmenuje se Tajemství...

Tady je jídelníček za poslední dny... Poslední 4 dny, co jsem přijela jím jen to stejné..
Párkrát do toho padla zmrzka. Denně si dopřávám dvě sušenky se šlehačkou a pár soletek a sklenici vína.

Snídaně: Kaffe 3 In + Buchtička
Svačina: NIC!
Oběd: Plněná celozrná houska, nebo dýnová, ale vždy je to tmavé pečivo. Plněná mozzarelou, ať už Light nebo normální+ mazací light sýr a rajče a ještě okurkový salát
Svačina: NIC!
Večeře: Jablko